UBIQUITI Bullet M5 AirMAX - 100 Mbps AP/klient 5 outdoor jednotka

 • Záruka 24 měsíců! KUPUJETE TO, CO VIDÍTE NA OBRÁZKU. (REÁLNÉ FOTO)
 • Stav: Nové
 • Veškeré zboží testováno!
1 699,00 Kč
S DPH
Počet
Poslední kus skladem
 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

   

  Poskytujeme odbornou technickou podporu

   

  Všechny produkty máme prověřené

   

  Vytváříme radost na trhu již od roku 2012

  UBIQUITI Bullet M5 AirMAX - 100 Mbps AP/klient 5 outdoor jednotka

  Inovativní produkty v oblasti bezdrátových sítí v podání společnosti Ubiquiti Network (UBNT) jsou velmi oblíbené mezi ISP. Zajímavá řešení, která se v mnohém přibližují výkonu profesionálních zařízení ovšem za zlomek jejich ceny, nabízí vynikající poměr užitné hodnoty a kvality. Běžnému uživateli se tak dostávají do rukou výkonné nástroje pro nasazení ve vnitřním i vnějším prostředí při stavbě bezdrátových sítí.

  Unikátně řešená bezdrátová jednotka Ubiquiti Bullet M5 přináší uživateli jedinečnou možnost montáže přímo na anténu. Odpadá tak nutnost využívat ztrátové koaxiální kabely. Toto miniaturní zařízení je vybaveno na jedné straně konektorem pro připojení přímo na anténu a na druhé RJ45 konektorem pro připojení LAN kabelu. Jelikož má v sobě integrovaný PoE splitter, probíhá napájení pomocí LAN kabelu. PoE napájení není součástí dodávky a je nutné dokoupit. Instalace celého zařízení je velmi jednoduchá a díky integraci LED diod znázorňujících sílu signálu nasměrujete správně anténu již při montáži.

  Bezdrátová jednotka Ubiquiti Bullet M5 využívá revoluční technologii AirMax TDMA s MIMO díky níž dosahuje reálných přenosových rychlostí kolem 100 Mbps s velmi nízkou latencí a dokáže vytvořit spoje na dlouhé vzdálenosti. Díky praktické aplikaci AirControl není problém spravovat stovky podobných síťových zařízení. Bullet M5 je určen pro provoz ve frekvenčním pásmu 5 GHz s podporou standardů 802.11a/n (teoreticky až 150 Mbps). Je poháněn procesorem Atheros MIPS 24KC s frekvencí 400MHz, který má k dispozici pro systém a data 8MB NAND flash paměti a 32MB RAM. Tento hardware pohání výkonný operační sytém AirOS V, který umožňuje nastavit např. režim AP, klient nebo WDS, QoS, výstupní výkon až 25 dBm, zabezpečení (WEP, WPA, WPA2) a mnoho dalších běžných i speciálních funkcí. V režimu bridge a WDS zařízení podporuje transparentně přenosy IPv6.

  Pro připojení k Ethernetové síti je zařízení vybaveno jedním portem RJ45 10/100 Mbps s podporou 12 - 24V PoE (toto napájení není součástí balení). Konektor pro připojení na anténu je typu N-male. Jednotka musí být instalovaná v horizontální rovině tak, aby byl N-Male konektor výš než výstup na UTP kabel. Ve vertikální rovině může být instalována pouze UTP kabelem k zemi. Její rozměry jsou 152 x 37 x 31 mm a hmotnost 0,18 kg

  Technické parametry

  WLAN (Wifi) standardy: 802.11a, 802.11n

  Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 150

  Frekvenční rozsah (GHz): 5

  Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 100

  Počet portů HUB/Switche: 1

  Specifikace výrobce

  Konektory

  Počet portů HUB/Switche: 1

  Základní parametry

  Typ routeru: Access point

  WLAN (Wifi) standardy: 802.11a, 802.11n

  Frekvenční rozsah (GHz): 5

  Management: Ano

  Přenosové rychlosti

  Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 100

  Přenosové rychlosti pro WLAN (Wifi) [Mb/s]: 150

  E1015075
  Nový produkt
  1 ks
  Komentáře (0)

  11 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_upward